Preferujesz zakupy stacjonarne, czy może internetowe? Zarówno jedne, jak i drugie mają szereg zalet jednakże w przypadku zakupu lamp, bez dwóch zdań przewagę ma nabywanie artykułów online. Nie wierzysz? Spróbujemy Cię przekonać!

Sklep internetowy z lampami – jakie ma zalety?

Niegdyś lampy zakupić można było jedynie stacjonarnie. Wybierało się wówczas do sklepu z oświetleniem, oglądało wybrane modele prezentowane na ekspozycji i decydowało na zakup upatrzonego produktu bądź takiego, który bezpośrednio doradził wykwalifikowany sprzedawca. Dokonanym zakupem można było cieszyć się od razu i jeszcze tego samego dnia zamontować wybraną lampę w swoim domu. W taki sposób, lampy kupuje się do dzisiaj, aczkolwiek coraz więcej klientów decyduje się na odwiedzanie alternatywnej wersji sklepu z oświetleniem – sklepu online. Jakie są jego zalety?

w e-sklepie znajdziesz o wiele więcej produktów niż w sklepie stacjonarnym – niektóre sklepy internetowe, w tym Lajtit, mają w swojej ofercie ponad 40 tysięcy lamp. Jest to liczba, która zdecydowanie nie pomieści się w sklepie stacjonarnym, ale spokojnie pomieści ją sklep internetowy. W e-sklepie z całą pewnością nie będziesz narzekać na mały wybór produktów!

w sklepie online zapoznasz się z dokładną specyfikacją produktu – o wszystkie potrzebne Ci dane techniczne lampy nie musisz nikogo pytać. W sklepie internetowym odnajdziesz kartę produktu, na której wyszczególnione zostaną wszystkie najpotrzebniejsze informacje po to, abyś jak najlepiej mógł dopasować lampę do swoich potrzeb.

w sklepie online obejrzeć możesz zdjęcia aranżacyjne produktu – aby jak najlepiej zwizualizować kupowany w Internecie produkt, sprzedawcy wstawiają wiele zdjęć produktów, również w ciekawych i inspirujących aranżacjach.

w sklepie online możesz użyć filtrów, aby wybrać lampę o konkretnych cechach i o konkretnej cenie – chcesz kupić lampę w kolorze srebrnym, z wbudowanym ściemniaczem, nie przekraczającej konkretnej kwoty? Dzięki filtrom w sklepie internetowym lampę taką znajdziesz w mniej niż 2 minuty!

w e-sklepie możesz skorzystać z doradztwa asystenta online – jeśli nie wiesz na jaką lampę się zdecydować i potrzebujesz porady, w sklepie internetowym doradzi Ci czuwający na czacie asystent online. Nie wahaj skorzystać się z jego usług!

w sklepie online możesz podejrzeć dostępność wybranego przez siebie produktu – w sklepie stacjonarnym o tym czy dany produkt jest na stanie dowiadujesz się dopiero na miejscu. W e-sklepie dostępność jest od razu dla Ciebie widoczna, dzięki czemu nie czekają na Ciebie żadne rozczarowania.

w sklepie internetowym zakupioną lampę dostarczy Ci sprzedawca – kupując online nie musisz wychodzić z domu, aby otrzymać wymarzoną lampę. Parę kliknięć a przesyłka może zostać dostarczona bezpośrednio pod Twoje drzwi!

zakupy online umożliwią Ci kupowanie produktów w czasie, w którym sklepy stacjonarne są zamknięte – w obecnych czasach jesteśmy bardzo zabiegani i nie zawsze mamy czas odwiedzać sklepy osobiście. W takiej sytuacji z pomocą przychodzą sklepy internetowe, do których dostęp posiadasz 24 godziny na dobę!