Zmienic jezyk: 
   Deutsch
  
   English (UK)
  English (US) 
   Español
  
   Française
  
   Dutch
  Polski
Zadzwoń: 512 832 488

Płytki Moringa

Klasyczne kafle w kolorze brązu i kremu z modnym kwiatowym wzornictwem.


Kolekcja firmy Tubądzin charakteryzuje siê piêkna kolorystyka oraz modnymi wzorami. Moringa nadaje wnêtrzu niepowtarzalny oraz wyjątkowy klimat, zachwycając wszystkich swoją oryginalnością i świeżością. Kolekcja Moringa składa siê z płytek bazowych, podłogowych oraz dekoracji, co pozwala na zastosowanie rożnych aranżacji powierzchni. Najwiêkszą ozdoba są dekoracje, które nadadają całości pomieszczenia modnego akcentu, co sprawia ze nasze wnêtrze nabiera "charakteru". Kolekcja Moringa pozwala Pañstwu na ułożenie nowoczesnej glazury w konkurencyjnej cenie. Płytki te wystêpują w naszym sklepie w I gatunku wiêc jakość ich jest najwyższa.

 

Stworzona przez Tubądzin linia Moringa doskonale wpasowuje siê we współczesne trendy aranżacji wnêtrz łazienkowych . To klasyczna i ponadczasowa kompozycja, w skład której wchodzą jasnokremowe i czekoladowe płytki o wymiarach 59,3x32,7, piêkne mozaiki, jak również matowe dekory, na których lśnią wyjątkowo piêkne motywy kwiatowe. Całości dopełnia imponujący wybór listw ściennych oraz wysokojakościowe rektyfikowane płytki podłogowe utrzymane w stonowanej kolorystyce kolekcji. Moringa spełni oczekiwania wymagającego klienta, który ceni jakość, piêkne wykonanie i szerokie możliwości aranżacyjne.

 

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.


Copyright © 2014 ilazienki24.pl
Masz pytania? Zadzwoń!
512 832 488

"Ilazienki24.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Akceptuje politykę cookies.