Zmienic jezyk: 
   Deutsch
  
   English (UK)
  English (US) 
   Español
  
   Française
  
   Dutch
  Polski
Zadzwoń: 512 832 488

Płytki do łazienki

Wiele osób będących w trakcie projektowania aranżacji wnętrz w swoim domu bądź mieszkaniu staje przed ogromnym dylematem. Pojawia się istotne pytanie, a mianowicie jak urządzić łazienkę, żeby była on funkcjonalna, stylowa, a jednocześnie nie sprawiła wrażenia przestarzałej po kilku latach codziennej eksploatacji. Istotny wpływ na wyżej wymienione kwestie ma wybór odpowiednich materiałów na ściany oraz na podłogę łazienki. Szukając informacji w Internecie oraz przeglądając branżowe katalogi, można natknąć się na wiele ciekawych propozycji, jednak tylko jeden jest całkowicie sprawdzony i w znaczącym stopniu wyróżnia się tle pozostałych wyrobów. 
 
To płytki łazienkowe, których właściwości są dopasowane do szczególnych warunków panujących w tym pomieszczeniu. Łazienka to miejsce o podwyższonej wilgotności powietrza, w którym podłogi są wielokrotnie zalewane i narażone na absorpcję wody. W związku z tym płytki łazienkowe charakteryzują się wyższym współczynnikiem antypoślizgowości, który gwarantuje optymalne bezpieczeństwo użytkownikowi. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie Państwo różnorodne kafelki wszystkich najpopularniejszych producentów. Decydując się na płytki łazienkowe, powinniście zwrócić szczególną uwagę na takie produkty jak: glazura, terakota oraz gres porcelanowy, który jest produktem doskonale sprawdzającym się zarówno na ścianach, jak i podłogach łazienkowych. 
 
Może on przybierać bardzo interesujące faktury i elegancko imitować naturalny kamień lub drewno. Choć kwestie estetyczne są bardzo istotne, to jednak wybierając płytki łazienkowe warto nie ulegać fanaberii mody. Odważna stylistyka wymaga konsekwencji, a łazienka to jednak pomieszczenie, w którym najlepiej sprawdzają się klasyczne rozwiązania oraz płytki łazienkowe o ponadczasowym charakterze. To miejsce powinno być harmonijne i spokojne. Dzięki temu będziecie mogli cieszyć się wnętrzem łazienki przez bardzo długie lata. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego. Gwarantujemy, że wśród różnorodnych producentów, marek oraz linii znajdziecie Państwo płytki łazienkowe, które będą idealnym uzupełnieniem Waszej łazienki. Pozwolą stworzyć miejsce wyróżniające się nienaganną estetyką oraz funkcjonalnością.

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.


Copyright © 2014 ilazienki24.pl
Masz pytania? Zadzwoń!
512 832 488

"Ilazienki24.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Akceptuje politykę cookies.