Kontakt

sklep@ilazienki24.pl
512 832 488
Infolinia czynna:
pon-pt: 8:00 - 17:00
sobota: 8:00 - 13:00
Formularz kontaktowy 24h

Produktów w Koszyku: 0
Razem: 0.00 zł
7360 zaufanych opinii
Szybka dostawa
Skuteczność zamówień
Formsa Design Exclusive Designe Mozaiki - Promocja

Płytki Polcolorit

Polcolorit

W każdym domu są pewne pomieszczenia, które wymagają szczególnej uwagi podczas urządzania. To one najczęściej narażone są na największy bałagan, a także na trudne do usunięcia zanieczyszczenia, w tym plamy czy osad. Mowa tu przede wszystkim o łazience, kuchni i korytarzu. Właśnie w tych pomieszczeniach wykorzystywane są trwałe i odporne na użytkowanie płytki. Tego typu produkty oferowane są przez firmę Polcolorit. Płytki te wykorzystuje się je zarówno do wykładania ścian, jak i podłóg. Są one łatwe w utrzymaniu czystości, co przydaje się szczególnie wówczas, gdy mamy do czynienia z trudnymi do usuwania substancjami (sosy, błoto, soki, detergenty).

Szukasz dobrych płytek do łazienki lub kuchni? Odkryj markę Polcolorit

Trzeba pamiętać, że dobre płytki to nie tylko użyteczność i funkcjonalność. Marka Polcolorit stawia na bardzo nowoczesne rozwiązania, prezentując eleganckie, a zarazem nowoczesne rozwiązania, idealne do każdego pomieszczenia. Niektóre płytki mogą skutecznie imitować drewno, inne natomiast zachwycać bogactwem interesujących wzorów. Odpowiednio dopasowane, tworzą niebywałe kompozycje, które zaskoczą wszystkich, nie tylko samych domowników, ale także ich
gości.

Piękne wnętrza z marką Polcolorit

Wybór płytek to wyśmienite rozwiązanie dla każdego domu. Niezależnie od tego, czy produkt marki Polcolorit ma trafić do kuchni, łazienki czy przedpokoju. W każdym wnętrzu z pewnością świetnie spełni swoje zadanie. Ponadto, doskonale sprawdzi się również pod względem estetyki wizualnej. Mnogość kolorów pozwoli wybrać taką kolekcję, która jak najlepiej spełni nasze oczekiwania i idealnie wpisze się w klimat pozostałych domowych pomieszczeń.


Infolinia

sklep@ilazienki24.pl
512 832 488
Infolinia czynna:
pon-pt: 8:00 - 17:00
sobota: 8:00 - 13:00

Oferta specjalna