Zmienic jezyk: 
   Deutsch
  
   English (UK)
  English (US) 
   Español
  
   Française
  
   Dutch
  Polski
Zadzwoń: 512 832 488

Płytki Yoshioka / Purio

Efektone kafle marki Paradyż w odcieniach bieli, grafitu, pomarańczy i czerwieni.


Czy kuchnia bez nowoczesnych geometrycznych wzorów bądź motywów kwiatowych i rustykalnych musi być nudna? Oczywiście, że nie, a świadczyć o tym może kolekcja płytek ceramicznych Paradyż Yoshioka/Purio. Tutaj producent postawił na kolory., które są w stanie ożywić nawet najbardziej smutną i szarą przestrzeń. Jest tu między innymi karmazynowa czerwień i nasycony pomarańcz, a dla przełamania takiej intensywnej kolorystyki wybrać można płytki w kolorze grafitu i kremowej bieli.

 

Ozdoby charakteryzujące kolekcję Yoshioka/Purio są bardzo subtelne. Mają one bowiem postać delikatnych metalicznych linii znajdujących się na całej powierzchni płytek. Linie te błyszczą się w wielu wyrazistych kolorach. Płytki są nie tylko pełne żywych barw, ale i błyszczące.

 

W skład kolekcji Yoshioka/Purio wchodzą płytki bazowe, podłogowe oraz dekoracyjne. Są tu również szklane listwy ozdobne, dostępne w kilku różnych kolorach. Płytki te można stosować także w innych wnętrzach domu, np. w łazience. Ich podstawowy format to 20x60 cm.

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.


Copyright © 2014 ilazienki24.pl
Masz pytania? Zadzwoń!
512 832 488

"Ilazienki24.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Akceptuje politykę cookies.