Zmienic jezyk: 
   Deutsch
  
   English (UK)
  English (US) 
   Español
  
   Française
  
   Dutch
  Polski

Płytki Synthia

Oryginalna kolekcja kafli łazienkowych w tonacji bieli, szaości, pomarańczy, zieleni oraz fioletu.


Syntia to kolekcja płytek ceramicznych Cersanit, które proponują powrót do jasnych i pogodnych barw, które coraz rzadziej widuje się już we współczesnych aranżacjach łazienkowych. Obok klasycznych kolorów, takich jak biel, grysowa szarość czy czerń, są tu takie kwieciste barwy, jak pomarańcz, zieleń i fiolet. Można więc zdecydować się na łazienkę w wersji klasycznej, eleganckiej, albo na tętniącą życiem wersję kolorową. A może nawet połączenie tych dwóch wizji?

 

Jeśli chodzi o dekoracje należące do kolekcji Cersanit Syntia, to są tu wesołe i subtelne motywy kwiatowe oraz inne geometryczne wzory – wszystkie są lekkie, niemal unoszące się w powietrzu. Dekoracje te dostępne są zarówno na płytkach w formacie 20x50 cm, jak i na ozdobnych listwach. Każdy dostępny tu kolor to takie same kombinacje dekoracyjne.

 

Płytki Cersanit Syntia to sposób na niebanalną aranżację nie tylko łazienki, ale i innych pomieszczeń znajdujących się wewnątrz mieszkania. Ta kolekcja to połączenie ciekawego designu z wysoką jakością i atrakcyjną ceną.

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.


Copyright © 2014 ilazienki24.pl
Masz pytania? Zadzwoń!
512 832 488

"Ilazienki24.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Akceptuje politykę cookies.