Zmienic jezyk: 
   Deutsch
  
   English (UK)
  English (US) 
   Español
  
   Française
  
   Dutch
  Polski
Zadzwoń: 512 832 488

Płytki Silvia / Silvio

Nowoczesne kafle w białej, szarej oraz czarnej kolorystyce z modnym wzornictwem.


Aranżacja kuchenna z wykorzystaniem płytek Paradyż z kolekcji Silvia/Silvio jest w stanie stworzyć przestrzeń o podwójnej naturze. Z jednej strony może być ona miejscem kobiecym, delikatnym, pełnym kwiatów, z drugiej natomiast nowoczesnym i minimalistycznym, wykorzystującym geometryczne wzory. Można zdecydować się na jedną z tych dwóch wersji, bądź też w ciekawy sposób połączyć je ze sobą.

 

Kolekcja Silvia/Silvio zestawia ze sobą trzy kolory – biel, szarość oraz czerń. Są to kolory klasyczne i to właśnie one są kluczem do tego, by harmonijnie połączyć ze sobą dwie przeciwstawne stylistyki. Do wyboru mamy płytki jednokolorowe oraz dekoracyjne. Te z kolei mogą być albo pokryte dużymi, romantycznymi kwiatami, albo minimalistycznymi wzorkami geometrycznymi. Oczywiście nie może zabraknąć też mozaiki oraz ozdobnych szklanych listw.

 

Płytki wchodzące w skład kolekcji Paradyż Silvia/Silvio to rozwiązanie, które sprawdza się również w łazience. Podstawowe wymiary płytek to 20x60 cm. Są one połączenie wysokiej jakości i przystępnej ceny.

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.


Copyright © 2014 ilazienki24.pl
Masz pytania? Zadzwoń!
512 832 488

"Ilazienki24.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Akceptuje politykę cookies.