Zmienic jezyk: 
   Deutsch
  
   English (UK)
  English (US) 
   Español
  
   Française
  
   Dutch
  Polski
Zadzwoń: 512 832 488

Płytki Nodo

Beżowe i brązowe kafle o nowoczesnym wzornictwie.


Chociaż płytki podłogowe Opoczno Nodo są bardzo minimalistyczne, to na pewno nie da się o nich powiedzieć, że to, co tworzą, jest nudne i nieciekawe. Tworzą one aranżację wyjątkowo elegancką, która zadowoli nawet najbardziej wyrafinowane gusta. Do wyboru są cztery klasyczne i ponadczasowe kolory płytek, czyli jasny beż, czekoladowy brąz, delikatny krem oraz szarość. Wszystkie kolory świetnie ze sobą harmonizują, dzięki czemu można łączyć je ze sobą wedle własnego uznania.

 

Kolekcja Opoczno Nodo jest bardzo skromna, jeśli chodzi o dekoracje. W zasadzie trudno tu w ogóle mówić o takim zagadnieniu. Cały urok tych płytek polega właśnie na skromności, łączeniu kolorów i niejednolitej strukturze płytek o eleganckiej, matowej powierzchni.

 

Oferowane tu płytki Opoczno zostały wykonane ze szkliwionego gresu. Ich format wynosi 29,7x59,8 cm. Doskonale sprawdzają się one nie tylko jako podłogowe płytki w salonie, ale też w sypialni, w przedpokoju, w kuchni czy w biurze, a dzięki temu, że są mrozoodporne – także na tarasie.

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.


Copyright © 2014 ilazienki24.pl
Masz pytania? Zadzwoń!
512 832 488

"Ilazienki24.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Akceptuje politykę cookies.