Zmienic jezyk: 
   Deutsch
  
   English (UK)
  English (US) 
   Español
  
   Française
  
   Dutch
  Polski

Monte


Górskie kamieniste szczyty można pokonywać bez problemu każdego dnia, decydując się na aranżację podłogową wykorzystującą płytki Tubądzin Monte z serii Natura Di Terra. Kolorystyka oraz struktura tych płytek ściśle nawiązuje do prawdziwych skał. A w tej kolekcji dostępne są aż trzy warianty kolorystyczne, a dokładniej kremowy beż, czekoladowy brąz oraz jasny brąz wpadający delikatnie w szarość.

 

Jeśli chodzi o elementy dekoracyjne dostępne w kolekcji Tubądzin Monte, to są one dość skromne i wyważone. Znaleźć tu można różnego rodzaju mozaiki, między innymi takie, których elementy przypominają parkietowe klepki, cieniutkie paseczki oraz wiele ciekawych listew i narożników, np. takich, które wyglądają, jakby były wykonane z cegiełek.

 

Płytki z kolekcji Tubądzin Monte mają szerokie zastosowanie. Można stworzyć z nich aranżację w łazience, w kuchni, w przedpokoju, w salonie, a z racji tego, że są one mrozoodporne, także na tarasie, balkonie czy na elewacji. Płytki tu oferowane są produktami najwyższej jakości.

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.


Copyright © 2014 ilazienki24.pl
Masz pytania? Zadzwoń!
512 832 488

"Ilazienki24.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Akceptuje politykę cookies.