Zmienic jezyk: 
   Deutsch
  
   English (UK)
  English (US) 
   Español
  
   Française
  
   Dutch
  Polski

Minerale


Kolekcje płytek Tubądzin z serii Natura Di Terra to propozycja dla osób, które cenią sobie urok naturalnych materiałów oraz funkcjonalność i cenę ceramiki. Płytki Tubądzin Minerale swoją kolorystyką oraz strukturą nawiązują do prawdziwych minerałów. A znajdziemy tu takie warianty kolorystyczne, jak ciepły brąz, jasna szarość oraz grafit.

 

W ramach każdego koloru dostępnego w kolekcji Tubądzin Minerale można znaleźć szereg ciekawych możliwości aranżacyjnych. Są tu nie tylko jednokolorowe płytki bazowe, ale też mozaiki składające się z kwadratów, prostokątów, a nawet mniej standardowych figur geometrycznych. Mozaiki mogą być jedno lub wielokolorowe. Ponadto jest tu kilka rodzajów listew dekoracyjnych.

 

Płytki z kolekcji Tubądzin Minerale charakteryzują się wysokimi parametrami jakościowymi. Dzięki temu, że są mrozoodporne, można stosować je nie tylko w salonie, w przedpokoju czy w kuchni, ale również na tarasie czy balkonie. Ta kolekcja to gwarancja ponadczasowej i trwałej aranżacji przez długie lata.

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.


Copyright © 2014 ilazienki24.pl
Masz pytania? Zadzwoń!
512 832 488

"Ilazienki24.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Akceptuje politykę cookies.