Zmienic jezyk: 
   Deutsch
  
   English (UK)
  English (US) 
   Español
  
   Française
  
   Dutch
  Polski

Lido


Kontakt z surową naturą to propozycja płytek ceramicznych od firmy Tubądzin. Kolekcja Lido należy do serii płytek Natura Di Terra, które nawiązują swoim wyglądem do naturalnych kolorów ziemi. Oferowana tu kolekcja dostępna jest aż w czterech wariantach kolorystycznych – kremowym, mlecznobrązowym, czekoladowym oraz grafitowym. Kolory te wyglądają bardzo naturalnie, a do tego nawiązują do struktury ziemi oraz naturalnych kamieni.

 

Płytki podstawowe w kolekcji Tubądzin Lido dostępne są aż w czterech różnych formatach, co w połączeniu z subtelnymi elementami dekoracyjnymi stwarza wiele możliwości aranżacyjnych. A jakiego typu dekoracje można znaleźć w tej kolekcji? Są tu delikatne paseczki, różnej wielkości mozaiki, płytki ozdobione maleńkimi geometrycznymi wzorami czy też ozdobne listwy i narożniki, które łączą w sobie wszystkie dostępne w kolekcji kolory.

 

Płytki Tubądzin Lido zostały wykonane z gresu. Materiał ten jest gwarancją doskonałych parametrów technicznych kolekcji, którą można stosować wewnątrz i na zewnątrz budynku.

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.


Copyright © 2014 ilazienki24.pl
Masz pytania? Zadzwoń!
512 832 488

"Ilazienki24.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Akceptuje politykę cookies.