Zmienic jezyk: 
   Deutsch
  
   English (UK)
  English (US) 
   Español
  
   Française
  
   Dutch
  Polski

Płytki Ikaria

Nowoczesne szare płytki łazienkowe z efektownymi dekoracjami róż i kół.


Aby łazienka mogła nosić miano romantycznej, wcale nie trzeba różu, fioletu i mnóstwa kwiatów. Niemożliwe? A jednak. Dowodem na to są płytki Cersanit z kolekcji Ikaria. Jest to sposób na romantyzm, tyle że w nieco nowoczesnym, ale tym samym bardziej uniwersalnym, wydaniu. To, co najbardziej może tu zaskoczyć to kolorystyka, bo oto okazuje się, że biel i szarość to połączenie kolorów o wydźwięku romantycznym.

 

Jednak to, co w największym stopniu czyni kolekcję Ikaria romantyczną, to dekoracje. Jest ich co prawda niewiele, a jednak potrafią wpłynąć na wydźwięk całej aranżacji. Taką dekoracją są pojedyncze róże dostępne na dekoracyjnych płytkach i listwach. Są one delikatne i wyglądają prawie jak na szklanym witrażu. Jest to prawdziwe dzieło artystyczne. A co ciekawe, czerwone są tu tylko pąki róż, rozwinięte kwiaty są natomiast białe.

 

Płytki z prezentowanej tu kolekcji Cersanit można stosować także w innych pomieszczeniach wewnątrz domu. Pięknie będą prezentować się w kuchni, w sypialni, a nawet w salonie. Produkty są najwyższej jakości (gatunek I).

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.


Copyright © 2014 ilazienki24.pl
Masz pytania? Zadzwoń!
512 832 488

"Ilazienki24.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Akceptuje politykę cookies.