Zmienic jezyk: 
   Deutsch
  
   English (UK)
  English (US) 
   Español
  
   Française
  
   Dutch
  Polski

Foresta


Kolekcja płytek ceramicznych Tubądzin Foresta jest w stanie przenieść każdego w leśny świat – pełen tajemnicy i starych, potężnych drzew. To kolekcja, która po prostu nie może nie zachwycić swoimi atutami wizualnymi. Płytki dostępne są tu w trzech wariantach kolorystycznych. Ich powierzchnia przypomina strukturę drewna.

 

W kolekcji Tubądzin Foresta znajduje się kilka interesujących motywów dekoracyjnych o klasycznym charakterze. Przede wszystkim są to różne formaty płytek podstawowych, ozdobne cienkie listwy oraz mozaika, która łączy w sobie wszystkie trzy dostępne w kolekcji kolorystyki. Dzięki temu łatwo można zharmonizować ze sobą w jednej aranżacje wszystkie odcienie brązu właściwe dla płytek Tubądzin Foresta.

 

Płytki z kolekcji Tubądzin Foresta to niezawodny sposób na aranżację podłogową będącą w zgodzie z naturą. Kolekcja ta doskonale będzie wyglądać zwłaszcza w pomieszczeniach reprezentacyjnych, np. w salonie czy w przedpokoju. Ale dobrze sprawdzi się także w sypialni oraz w innych pomieszczeniach, w których potrzebujemy klasycznej i eleganckiej posadzki.

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.


Copyright © 2014 ilazienki24.pl
Masz pytania? Zadzwoń!
512 832 488

"Ilazienki24.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Akceptuje politykę cookies.