Zmienic jezyk: 
   Deutsch
  
   English (UK)
  English (US) 
   Español
  
   Française
  
   Dutch
  Polski

Płytki Felina

Kafle w tonacji beżu, zieleni oraz szarości z motywem kwiatów oraz fal.


Czym odznacza się kolekcja płytek ceramicznych Cersanit Felina? Nowoczesnością, która przejawia się na poziomie wykorzystanej kolorystyki oraz zastosowanego wzornictwa. Osoby, które cenią sobie spokojne i jasne barwy raczej nie mają czego tu szukać. Tu jest miejsce na radość, energię, zabawę i codzienne rozbudzanie wyobraźni.

 

Kolorystyka, jaka charakteryzuje kolekcję Cersanit Felina, to soczysta zieleń, niemal złoty beż, grysowa szarość oraz świeża biel. Wszystkie te barwy są głęboko nasycone, intensywne i pełne pozytywnych emocji. Co więcej, nie ma tu płytek jednolitych. Nawet te jednokolorowe mogą poszczycić się ciekawą i niecodziennie spotykaną fakturą.

 

Dekoracje występujące w kolekcji Cersanit Felina są duże, wyraziste i dość innowacyjne. Są to abstrakcyjne „esy-floresy” oraz motywy kwiatowe, a właściwie same kontury tych roślin, które wyglądają jak namalowane kredką. Płytki z tej kolekcji występują w formatach  33,3x33,3 cm oraz 25x40 cm. Ciekawym urozmaicenie są tu również dekoracyjne listwy.

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.


Copyright © 2014 ilazienki24.pl
Masz pytania? Zadzwoń!
512 832 488

"Ilazienki24.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Akceptuje politykę cookies.