Zmienic jezyk: 
   Deutsch
  
   English (UK)
  English (US) 
   Español
  
   Française
  
   Dutch
  Polski

Farm


Płytki ceramiczne z kolekcji Tubądzin Farm przywołują na myśl prawdziwą farmę – wtedy, gdy ziemia jest wysuszona słońcem, ale i w dni deszczowe. Kolekcja występuje aż w trzech wariantach kolorystycznych – grafitowym, kremowym oraz brązowym. Płytki przypominają ziemię nie tylko dzięki użytym kolorom, ale także poprzez swoją strukturę.

 

W każdym wariancie kolorystycznym kolekcji Tubądzin Farm znajdują się płytki bazowe, jednokolorowe oraz ozdobne.  Dekoracje na płytkach są raczej skromne. Głównie mają one postać różnego rodzaju mozaik. Na nieco więcej producent pozwolił sobie, tworząc ozdobne listwy i narożniki. Tu już dekoracje przedstawiają wyraźne abstrakcyjne oraz geometryczne wzory.

 

W skład kolekcji Tubądzin Farm wchodzą płytki podłogowe, ścienne bazowe oraz elementy dekoracyjne, czyli listwy oraz ozdobne płytki. Płytki z tej kolekcji w większości odznaczają się dużymi formatami, m.in. 89,8x29,8 cm czy 59,8x29,8 cm. Wszystkie oferowane tu produkty są najwyższej jakości i posiadają bardzo dobre parametry techniczne.

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.


Copyright © 2014 ilazienki24.pl
Masz pytania? Zadzwoń!
512 832 488

"Ilazienki24.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Akceptuje politykę cookies.