Zmienic jezyk: 
   Deutsch
  
   English (UK)
  English (US) 
   Español
  
   Française
  
   Dutch
  Polski

Płytki Elvana

Elegancka glazura łazienkowa z efektownymi kwiatowymi wzorami.


Złota polska jesień to pora roku, której barwy warto przenieść do wnętrza łazienki. To okres pełny ciekawych barw oraz słońca – a wszystko to odcisnęło piętno na kolekcji płytek ceramicznych Cersanit Elvana. Królują tu takie kolory jak świeża biel wpadająca w beż, brąz o złotym odcieniu, szary oraz niebieski wpadający w granatową szarość.

 

Iście jesienne w kolekcji Cersanit Elvana są również dekoracje. Są to przede wszystkim motywy florystyczne przedstawiające kwiaty oraz liście. W połączeniu z zastosowaną kolorystyką trudno pomyśleć o nich inaczej niż o jesiennych. Takie motywy dostępne są w każdym z wymienionych wyżej kolorów. Ponadto są tu dekoracyjne listwy o różnym formacie, utrzymane w tym samym klimacie.

 

Ważnym atutem kolekcji Cersanit Elvana jest również wysoka jakość płytek. Są one pierwszego gatunku, a więc najwyższej jakości. Doskonale sprawdzą się nie tylko w łazience, ale i w aranżacji kuchennej, salonowej, a nawet w sypialni czy w przedpokoju. Wielkość elementów daje tu naprawdę wiele możliwości.

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.


Copyright © 2014 ilazienki24.pl
Masz pytania? Zadzwoń!
512 832 488

"Ilazienki24.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Akceptuje politykę cookies.