Zmienic jezyk: 
   Deutsch
  
   English (UK)
  English (US) 
   Español
  
   Française
  
   Dutch
  Polski

Płytki Caspia

Białe, szare oraz brązowe kafle do łazienki z motywem kwiatów.


Kolekcja płytek ceramicznych Cersanit Caspia to łazienka o dwóch obliczach – pełna sprzeczności i kontrastów, a jednocześnie bardzo efektowna i warta zachodu. Natura łagodna tej łazienki opiera się na zestawieniu jasnych barw z delikatnymi i kobiecymi dekoracjami. Jest tu więc czysta i niewinna biel, a na jej tle delikatne kwiaty w kolorze błękitu lub wspomnianej już bieli.

 

Ciemna i drapieżna strona kolekcji Cersanit Caspia to kolory intensywne, chmurne, które stanowią ciekawy kontrast dla jasnych barw. Jest tu brąz oraz grysowa szarość. W przypadku tej kolorystyki nie znajdziemy żadnych motywów dekoracyjnych, choć należy zaznaczyć, że wszystkie płytki dostępne w kolekcji Caspia mają niejednolitą strukturę w delikatne pionowe paski.

 

Płytki Cersanit Caspia dostępne są w dwóch formatach – 33,3x33,3 cm oraz 25x35 cm. Ponadto są tu dekoracyjne listwy wykonane ze szkła. A co więcej, nie tylko łazienka może zyskać aranżację o dwóch obliczach. Płytki te można stosować także w innych pomieszczeniach wewnątrz domu.

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.


Copyright © 2014 ilazienki24.pl
Masz pytania? Zadzwoń!
512 832 488

"Ilazienki24.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Akceptuje politykę cookies.