Zmienic jezyk: 
   Deutsch
  
   English (UK)
  English (US) 
   Español
  
   Française
  
   Dutch
  Polski

Boschetto


Kolekcja płytek ceramicznych Tubądzin Boschetto powstała z myślą o osobach, które cenią sobie klasykę,  harmonię i ciepło, jakim charakteryzują się kolory ziemi. Kolekcja ta dostępna jest aż w czterech wariantach kolorystycznych – kremowym, czarnym, brązowym oraz venge. Klient ma możliwość łączenia dwóch lub więcej kolorów, ale ciekawy efekt można osiągnąć też koncentrując się na jednym wybranym wariancie.

 

W ramach każdego wariantu kolorystycznego wyróżnia się elementy jednokolorowe, których nie tylko kolor, ale i struktura przypomina prawdziwą ziemię, a także elementy dekoracyjne. W kolekcji Tubądzin Boschetto dekory mają raczej charakter skromny. Są to przede wszystkim cienkie listwy, mozaiki oraz płytki składające się z elementów przywodzących na myśl klepki parkietowe.

 

Płytki wchodzące w skład kolekcji Tubądzin Boschetto tworzą aranżację, która jest nie tylko ciepła, klasyczna, przywołująca na myśl naturę, ale i trwała oraz funkcjonalna. Płytki odznaczają się wysokimi parametrami technicznymi.

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.


Copyright © 2014 ilazienki24.pl
Masz pytania? Zadzwoń!
512 832 488

"Ilazienki24.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Akceptuje politykę cookies.