Zmienic jezyk: 
   Deutsch
  
   English (UK)
  English (US) 
   Español
  
   Française
  
   Dutch
  Polski

Płytki Antila

Kolorowe płytki ceramiczne do łazienki marki Cersanit


Błyszczące i kolorowe płytki z kolekcji Cersanit Antila to przepis na idealną łazienką. Tworzą one przestrzeń radosną i pełną pozytywnej energii każdego, nawet najbardziej pochmurnego dnia. A kolorystyka jest tu naprawdę imponująca. Dostępne są tu płytki w kolorze fioletu, beżu i zieleni, z tymże każda z tych barw występuje w trzech różnych poziomach nasycenia, co daje jeszcze więcej możliwości łączenia kolorów.

 

W kolekcji Cersanit Antila nie znajdzie się dekoracyjnych listew czy kwiatowych motywów. Są tu natomiast mozaiki i tylko mozaiki. Każda płytka jest tu bowiem drobną mozaiką o błyszczącej powierzchni. Dzięki temu łazienka staje się przestrzenią optycznie rozjaśnioną oraz powiększoną. Wszystkie dostępne kolory są jasne i i niejednolite. Taka łazienka na pewno nie okaże się nudna.

 

Płytki z kolekcji Antila mają format kwadratu o boku długości 30 cm. Są one nie tylko atrakcyjne wizualnie, ale też wysokiej jakości. Mrozoodporność sprawia, że sprawdzają się one nie tylko wewnątrz, ale i na zewnątrz mieszkania, np. na tarasie.

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.


Copyright © 2014 ilazienki24.pl
Masz pytania? Zadzwoń!
512 832 488

"Ilazienki24.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Akceptuje politykę cookies.