Zmienic jezyk: 
   Deutsch
  
   English (UK)
  English (US) 
   Español
  
   Française
  
   Dutch
  Polski
Zadzwoń: 512 832 488

Płytki Ambrozja / Vivido

Fioletowe, brązowe oraz żołte kafle do kuchni firmy Ceramika Paradyż.


Kolekcja płytek kuchennych Paradyż Ambrozja/Vivido jest w stanie zaoferować wiele rozwiązań, przez co z pewnością trafi w gusta wielu osób. Marzysz o kobiecej, nieco romantycznej przestrzeni kuchennej? Możesz wybrać płytki w kolorze wrzosowego fioletu. Pragniesz miejsca, które swoją aranżacją współgrałoby z poranną kawą i chrupiącymi bułeczkami? Do wyboru jest również brąz ukazany w wielu odcieniach. A jeśli ktoś poszukuje nieco elegancji i ekstrawagancji, z pewnością zadowolony będzie z kolorystyki pełnej złota.

 

Wszystkie dostępne w kolekcji Paradyż Ambrozja/Vivido kolory można stosować oddzielnie lub w dowolny sposób zestawiające je ze sobą. W każdej z sytuacji warto wprowadzić oferowane w ramach tej serii elementy dekoracyjne, które przedstawiają delikatne motywy kwiatowe.

 

W skład prezentowanej tu kolekcji płytek kuchennych wchodzą płytki podłogowe, bazowe oraz dekory - czyli płytki drukowane, mozaiki oraz ozdobne listwy. Płytki te mogą mieć szersze zastosowanie, nawet na zewnątrz budynków, na co pozwala wysoki wskaźnik mrozoodporności.

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.


Copyright © 2014 ilazienki24.pl
Masz pytania? Zadzwoń!
512 832 488

"Ilazienki24.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Akceptuje politykę cookies.