Zmienic jezyk: 
   Deutsch
  
   English (UK)
  English (US) 
   Español
  
   Française
  
   Dutch
  Polski

Płytki Kando

Nowoczesne płytki do salonu imitujące kamień w odcieniach bieli oraz szarości.


Osoby, które pragną zamienić swój salon w miejsce prawdziwie reprezentacyjne, pełne elegancji z nutą luksusu, z pewnością zwrócą swoją uwagę na płytki salonowe Cersanit Kando. Płytki z tej kolekcji dają naprawdę szerokie pole do popisu, zwłaszcza pod kątem kolorystyki. Wyróżnia się tu bowiem aż siedem kolorystycznych wariantów. Płytki Kando występują w wersji białej, złotej, grysowej szarości, beżu, czerni, brązu oraz brązu cotto. Można wręcz powiedzieć, że każdy z tych kolorów tworzy oddzielną kolekcję, zawsze jednak pełną ponadczasowej elegancji.

Płytki z kolekcji Cersanit Kando charakteryzują się polerowaną powierzchnią, która nadaje podłodze piękny połysk rodem z pałacowych posadzek. Producent postawił tu na błyszczącą jednolitość, gdyż dekoracji jest tu naprawdę niewiele. Są tu co najwyżej cieniutkie paseczki czy też delikatne dekoracyjne listwy i narożniki.

Kolekcja Cersanit Kando to płytki mrozoodporne o wysokich parametrach technicznych. Dlatego świetnie sprawdzą się również w takich miejscach jak taras czy balkon.

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.


Copyright © 2014 ilazienki24.pl
Masz pytania? Zadzwoń!
512 832 488

"Ilazienki24.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Akceptuje politykę cookies.