Zmienic jezyk: 
   Deutsch
  
   English (UK)
  English (US) 
   Español
  
   Française
  
   Dutch
  Polski

Płytki Imeria

Klasyczne bezowe i szare płytki do łazienki z efektownym wzornictwem.


Kolekcja płytek ceramicznych Cersanit Imeria przeniesie użytkownika łazienki do świata pełnego liryki – piękna, delikatności, wrażliwości, harmonii, jednym słowem, poezji. Pozwoli na to z jednej strony zastosowana kolorystyka, a z drugiej dekoracje. Kolory, które królują w tej nietypowej kolekcji płytek to biel, jasna szarość oraz blady brąz. Wszystkie te kolory wyglądają, jakby były namalowane farbami na płótnie.

 

Jeśli zaś chodzi o dekoracje należące do kolekcji Cersanit Imeria, to są to przede wszystkim duże kwiaty, które podobnie jak tło płytek wyglądają niczym namalowane farbami. Ponadto są tu dość klasyczne dekoracje w postaci geometrycznych szlaków, a także ozdobne listwy utrzymane w tonacji brązu i bieli.

 

Liryczną przestrzeń można stworzyć za pomocą płytek Cersanit Imeria także w innych domowych pomieszczeniach – najlepiej takich zacisznych, w których można znaleźć nieco czasu na chwilę spokojnej refleksji. Płytki są najwyższej jakości (gatunek I), a do tego można je nabyć za atrakcyjną cenę.

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.


Copyright © 2014 ilazienki24.pl
Masz pytania? Zadzwoń!
512 832 488

"Ilazienki24.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Akceptuje politykę cookies.