Kontakt

sklep@ilazienki24.pl
512 832 488
Infolinia czynna:
pon-pt: 8:00 - 17:00
sobota: 8:00 - 13:00
Formularz kontaktowy 24h

Produktów w Koszyku: 0
Razem: 0.00 zł
7360 zaufanych opinii
Szybka dostawa
Skuteczność zamówień
Formsa Design Exclusive Designe Mozaiki - Promocja

Płytki kuchenne Paradyż

Płytki Kuchenne

Kuchnia, podobnie jak łazienka, jest miejscem wyjątkowo narażonym na działanie niekorzystnych czynników takich jak wszechobecna wilgoć czy częste zmiany temperatur od niskich do bardzo wysokich. Dodatkowe trudności wiążą się z faktem, że w kuchni mamy do czynienia z tłuszczem i licznymi zabrudzeniami, czy też uszkodzeniami mechanicznymi od noży, pokrywek i innych akcesoriów kuchennych. Z tego względu tak ważne jest, aby wybrać odpowiednie płytki ceramiczne na przykład płytki kuchenne Paradyż.

Zalety płytek kuchennych Paradyż

Płytki kuchenne Paradyż są polecane nie tylko ze względu na ich efektowny wygląd, ale również z uwagi na ich niezwykłe właściwości, które pozwalają zachować nienaganną czystość w pomieszczeniu. Cechuje je wysoka jakość, trwałość oraz odporność na wilgoć, dzięki czemu montując je unikniesz pojawienia się poważnych problemów w kuchni oraz będziesz cieszyć się jej olśniewającą aranżacją przez długi czas. Warto również podkreślić, że harmonijne zestawienie płytek kuchennych Paradyż z blatem roboczym, dobraną kolorystyką do zabudowy sprzętu kuchennego oraz mebli kuchennych będzie wyglądać efektownie zarówno na ścianie kuchni, jak i glazury podłogowej.

Nie czekaj i zamów już dziś! Kupno płytek kuchennych Paradyż z oferty sklepu Płytki24 to zawsze mądra decyzja. Pamiętaj, że glazura w kuchni mimo zmieniających się trendów mody jest ponadczasowa i zawsze prezentuje się z klasą.


Infolinia

sklep@ilazienki24.pl
512 832 488
Infolinia czynna:
pon-pt: 8:00 - 17:00
sobota: 8:00 - 13:00

Oferta specjalna