Zmienic jezyk: 
   Deutsch
  
   English (UK)
  English (US) 
   Español
  
   Française
  
   Dutch
  Polski
Zadzwoń: 512 832 488

Płytki Mistral

Modna glazura łazienkowa firmy Ceramika Paradyż w szarym odcieniu.


Kolekcja firmy Paradyż charakteryzuje siê piêkna kolorystyka oraz modnymi wzorami. Mistral nadaje wnêtrzu niepowtarzalny oraz wyjątkowy klimat, zachwycając wszystkich swoją oryginalnością i świeżością. Kolekcja Mistral składa siê z płytek bazowych, podłogowych oraz dekoracji, co pozwala na zastosowanie rożnych aranżacji powierzchni. Najwiêkszą ozdoba są dekoracje, które nadadają całości pomieszczenia modnego akcentu, co sprawia ze nasze wnêtrze nabiera "charakteru".
Kolekcja Mistral pozwala Pañstwu na ułożenie nowoczesnej glazury w konkurencyjnej cenie.
Płytki te wystêpują w naszym sklepie w I gatunku wiêc jakość ich jest najwyższą.

 

Kolekcja Mistral, ze wzglêdu na olbrzymią ilość elementów, jest chêtnie wybierana przez klientów. Daje ona możliwość swobodnego aranżowania przestrzeni łazienki, udostêpniając elementy z szerokiej palety barw i odcieni dostêpnych w ramach tej kolekcji. W serii znale¼ć można kafle bazowe o zróżnicowanej kolorystyce: beżach, szarościach, czarne, grafitowe, w kolorze głêbokiego brązu. Płytki posiadają odcieni przetarcia, który imituje naturalny kamieñ. W kolekcji znajdują siê również kafle z mozaikami, narożniki oraz listwy dekoracyjne dopasowane kolorystycznie do kafli bazowych. Elementy wykonane są z trwałych materiałów, odpornych na uszkodzenia czy działanie wilgoci.

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.


Copyright © 2014 ilazienki24.pl
Masz pytania? Zadzwoń!
512 832 488

"Ilazienki24.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Akceptuje politykę cookies.