Zmienic jezyk: 
   Deutsch
  
   English (UK)
  English (US) 
   Español
  
   Française
  
   Dutch
  Polski
Zadzwoń: 512 832 488

Płytki Mistral

Nowoczesne płytki podłogowe w odcieniach beżu, czerni, brązu oraz szarości.


Kolekcja firmy Paradyż charakteryzuje siê piêkna kolorystyka oraz modnymi wzorami. Mistral nadaje wnêtrzu niepowtarzalny oraz wyjątkowy klimat, zachwycając wszystkich swoją oryginalnością i świeżością. Kolekcja Mistral składa siê z płytek bazowych, podłogowych oraz dekoracji, co pozwala na zastosowanie rożnych aranżacji powierzchni. Najwiêkszą ozdoba są dekoracje, które nadadają całości pomieszczenia modnego akcentu, co sprawia ze nasze wnêtrze nabiera "charakteru".
Kolekcja Mistral pozwala Pañstwu na ułożenie nowoczesnej glazury w konkurencyjnej cenie.
Płytki te wystêpują w naszym sklepie w I gatunku wiêc jakość ich jest najwyższą.

 

Płytki z kolekcji Mistral Ceramiki Paradyż to wspaniała alternatywa przy projektowaniu stylowych posadzek, zarówno we wnêtrzach mieszkañ jak i na tarasach, balkonach, czy schodach. Walorem kolekcji Mistral jest bardzo bogata gama kolorystyczna płytek i ich strojne wzornictwo, dziêki czemu każdy klient skompletuje materiały do swojego domu. Seria Mistral obejmuje podstawowe formaty płytek w wielu wariantach rozmiarów, jak również piêkne dekoracyjne listwy, cokoły, stopnice, rozety, narożniki czy mozaiki. Kafle Mistral są antypoślizgowe, mrozoodporne i posiadają odpowiednie atesty. Nadają siê nie tylko do wykładania podłóg, znakomicie sprawdzają siê również na ścianach.

 

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.


Copyright © 2014 ilazienki24.pl
Masz pytania? Zadzwoń!
512 832 488

"Ilazienki24.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Akceptuje politykę cookies.