Zmienic jezyk: 
   Deutsch
  
   English (UK)
  English (US) 
   Español
  
   Française
  
   Dutch
  Polski
Zadzwoń: 512 832 488

Płytki Cada

Płytki podłogowe w brązowym i beżowym kolorze oraz nowoczesnym wzornictwie.


Kolekcja firmy Ceramika Kwadro charakteryzuje siê piêkna kolorystyka oraz modnymi wzorami. Cada nadaje wnêtrzu niepowtarzalny oraz wyj±tkowy klimat, zachwycaj±c wszystkich swoj± oryginalno¶ci± i ¶wie¿o¶ci±. Kolekcja Cada sk³ada siê z p³ytek bazowych, pod³ogowych oraz dekoracji, co pozwala na zastosowanie ro¿nych aran¿acji powierzchni. Najwiêksz± ozdoba s± dekoracje, które nadadaj± ca³o¶ci pomieszczenia modnego akcentu, co sprawia ze nasze wnêtrze nabiera "charakteru". Kolekcja Cada pozwala Pañstwu na u³o¿enie nowoczesnej glazury w konkurencyjnej cenie. P³ytki te wystêpuj± w naszym sklepie w I gatunku wiêc jako¶æ ich jest najwy¿sza.

 

P³ytki Ceramika Parady¿ to bogaty wybór wzorów i kolorów. Kolekcja Cada to p³ytki, które pozwalaj± stworzyæ piêkny i niepowtarzalny nastrój w ka¿dym mieszkaniu. P³ytki Cada charakteryzuj± siê wysok± jako¶ci± i trwa³o¶ci±, s± odporne na ¶cieranie, jak równie¿ mrozoodporne. Kolekcja Cada to piêkne p³ytki o wymiarach 40x40 w kolorach beige i brown, a tak¿e wyj±tkowe listwy, coko³y oraz naro¿niki dekoracyjne, które pomagaj± tworzyæ wspania³e projekty powierzchni. Z p³ytkami dostêpnymi w tej linii ka¿da posadzka nabierze niepowtarzalnego charakteru. P³ytki Cada to najwy¿sza jako¶æ w bardzo konkurencyjnej cenie, co zadowoli najbardziej wymagaj±cego klienta.

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.


Copyright © 2014 ilazienki24.pl
Masz pytania? Zadzwoń!
512 832 488

"Ilazienki24.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Akceptuje politykę cookies.