Zmienic jezyk: 
   Deutsch
  
   English (UK)
  English (US) 
   Español
  
   Française
  
   Dutch
  Polski
Zadzwoń: 512 832 488

Płytki Dolce / Lupo

Beżowe i brązowe kafle kuchenne o klasycznym wzornictwie.


Kolekcja firmy Paradyż charakteryzuje siê piêkna kolorystyka oraz modnymi wzorami. Dolce / Lupo nadaje wnêtrzu niepowtarzalny oraz wyjątkowy klimat, zachwycając wszystkich swoją oryginalnością i świeżością. Kolekcja Dolce / Lupo składa siê z płytek bazowych, podłogowych oraz dekoracji, co pozwala na zastosowanie rożnych aranżacji powierzchni. Najwiêkszą ozdoba są dekoracje, które nadadają całości pomieszczenia modnego akcentu, co sprawia ze nasze wnêtrze nabiera "charakteru".
Kolekcja Dolce / Lupo pozwala Pañstwu na ułożenie nowoczesnej glazury w konkurencyjnej cenie.
Płytki te wystêpują w naszym sklepie w I gatunku wiêc jakość ich jest najwyższą.

 

Kolekcja Dolce/Lupo to połączenie nowoczesnych rozwiązañ oraz klasycznych wzorów i kolorów. Seria ta bazuje na ciepłych, chêtnie wykorzystywanych w kuchniach kolorach: beżach, kremach, jak i kontrastowych płytkach. W efekcie daje to możliwość tworzenia wielu aranżacji kuchni, tworząc oryginalne wnêtrza. Kolekcja Dolce/Lupo idealnie sprawdzi siê zarówno w pomieszczeniach o niewielkiej powierzchni, jak i dużych, przestronnych kuchniach, nadając im wyjątkowego i niepowtarzalnego charakteru. Płytki wykonane są z trwałych materiałów, odpornych na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Ważnym aspektem jest również ich łatwe utrzymanie w czystości.

 

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.


Copyright © 2014 ilazienki24.pl
Masz pytania? Zadzwoń!
512 832 488

"Ilazienki24.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Akceptuje politykę cookies.