Zmienic jezyk: 
   Deutsch
  
   English (UK)
  English (US) 
   Español
  
   Française
  
   Dutch
  Polski
Zadzwoń: 512 832 488

Płytki Lilia

Uniwerslane płytki do łazienki w beżowym odcieniu marki Paradyż.


Kolekcja firmy Ceramika Kwadro charakteryzuje siê piêkna kolorystyka oraz modnymi wzorami. Lilia nadaje wnêtrzu niepowtarzalny oraz wyjątkowy klimat, zachwycając wszystkich swoją oryginalnością i świeżością. Kolekcja Lilia składa siê z płytek bazowych, podłogowych oraz dekoracji, co pozwala na zastosowanie rożnych aranżacji powierzchni. Najwiêkszą ozdoba są dekoracje, które nadadają całości pomieszczenia modnego akcentu, co sprawia ze nasze wnêtrze nabiera "charakteru". Kolekcja Lilia pozwala Pañstwu na ułożenie nowoczesnej glazury w konkurencyjnej cenie. Płytki te wystêpują w naszym sklepie w I gatunku wiêc jakość ich jest najwyższa.

 

Kolekcja Lilia to odpowied¼ na poszukiwanie łazienki funkcjonalnej, ale i nieszokującej. Kolorystyka tego zestawu utrzymana jest w delikatnych beżach, dziêki czemu znacznie łatwiej bêdzie dopasować odpowiednie meble łazienkowe czy armaturê. Takie rozwiązanie pozwala także dowolnie dobierać wykoñczenie łazienki oraz jej dodatki dekoracyjne. Seria składa siê z płytek o gładkiej powierzchni, której deseñ przypomina naturalny kamieñ - to sprawia, że jest ona jeszcze chêtniej wybierana przez klientów. Wykorzystanie wysokiej jakości materiałów jest gwarantem tego, że płytki przez długie lata nie utracą swojego idealnego wyglądu.

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.


Copyright © 2014 ilazienki24.pl
Masz pytania? Zadzwoń!
512 832 488

"Ilazienki24.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Akceptuje politykę cookies.