Zmienic jezyk: 
   Deutsch
  
   English (UK)
  English (US) 
   Español
  
   Française
  
   Dutch
  Polski
Zadzwoń: 512 832 488

Ceramika Iza

Płytki łazienkowe o oryginalnym wzornictwie


Szukasz oryginalnego i niebanalnego wzornictwa, które da Ci możliwości stworzenia wyjątkowego połączenia wzorów i kolorów? Zapoznaj się z kolekcją Iza. Ceramika Iza to płytki, które dają duże możliwości aranżacji wnętrz, zgodnie z własnymi upodobaniami i gustem, a także najnowszymi trendami. Ogromnym atutem kolekcji Iza jest jej różnorodność. W kolekcji znajdziemy więc płytki Ariadna, Bambus, Kongo czy też Neksus i Malta. Wybierać możemy wśród eleganckich płytek łazienkowych w modnych kolorach czerwieni, grafitu, kremu, zawierających delikatne, kwiatowe motywy, a także inspirowanych Afryką płytek z linii Kongo. Wszystkie płytki odznaczają się bardzo dobra jakością, która gwarantuje satysfakcję z ich użytkowania przez wiele lat. 

 

Niniejsza oferta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.


Copyright © 2014 ilazienki24.pl
Masz pytania? Zadzwoń!
512 832 488

"Ilazienki24.pl" korzysta z plików cookies. Jeżli chcesz dowiedzieć się więcej o polityce prywatności zapoznaj się z naszym regulaminem.

Akceptuje politykę cookies.