Kontakt

sklep@ilazienki24.pl
512 832 488
Infolinia czynna:
pon-pt: 8:00 - 17:00
sobota: 8:00 - 13:00
Formularz kontaktowy 24h

Produktów w Koszyku: 0
Razem: 0.00 zł
7360 zaufanych opinii
Szybka dostawa
Skuteczność zamówień
Formsa Design Exclusive Designe Mozaiki - Promocja

Płytki tarasowe i elewacyjne Ceramika Paradyż

Płytki Tarasowe

Taras to miejsce odpoczynku i relaksu. To miejsce, które kojarzy się z długimi letnimi wieczorami oraz miło spędzonym czasem. Prawdopodobnie każdy posiada swój wymarzony projekt tarasu idealnego. Obojętnie jak daleko sięgają nasze marzenia warto zwrócić uwagę na elementy, które każdy taras powinien mieć, by być funkcjonalny. Płytki tarasowe najczęściej są w stonowanej kolorystyce, która nawiązuje swoją strukturą do natury. Dominują marmur, beton, kamienie, cegła - wszystko to, co wygląda na naturalnie piękne i pozostaje w spójnym związku z otaczającym ogrodem. Producent ceramiki Paradyż oferuje także szeroką ofertę płytek elewacyjnych, które idealnie nadają się na taras.

Płytki tarasowe – idealne na balkon i schody 

Piękny taras i balkon to marzenie niemal każdego właściciela domu czy mieszkania. Chcąc jak najlepiej zagospodarować tę niewielką zewnętrzną przestrzeń, należy wybrać odpowiednie płytki tarasowe, które nie tylko będą ładne, ale także w pełni bezpieczne. Warto zwrócić uwagę na choćby na łatwość czyszczenia, ścieralność czy mrozoodporność. Najlepsze płytki podłogowe da się bez większych problemów dokładnie umyć, bez konieczności używania żadnych specjalistycznych akcesoriów. Nie powinny być one podatne na zabrudzenia czy rysowanie, a także wchłaniać wody, która wraz ze zmianami temperatury będzie niszczyć ich strukturę.

Płytki elewacyjne Paradyż

Ceramika Paradyż posiada kolekcje specjalnie przeznaczone na taras i balkon. Posiadają one właściwości mrozoodporne, są trwałe i antypoślizgowe. Płytki elewacyjne Paradyż to gwarancja najwyższej jakości. Producent zadbał, by wszystkie miały ciekawą i oryginalną strukturę. Niezależnie od preferowanego stylu powinny pasować do aranżacji minimalistycznej, klasycznej, nowoczesnej czy innego. Płytki na taras i balkon Paradyż pozwolą zachować jednorodną stylistykę na terenie całej posesji.

Płytki tarasowe i elewacyjne linii Paradyż pomogą stworzyć przestrzeń, która będzie w zgodzie z naturą i indywidualnym gustem. Kolorystyka wykorzystywana w płytkach tarasowych jest zazwyczaj uniwersalna. Najczęściej dominują: szarości, brązy, beże oraz grafit. Podłoga powinna być bazą całej aranżacji, dlatego nie powinna przytłaczać efektem. Płytki cieniowane lub te imitujące drewno są ciekawym elementem, który z pewnością dobrze wkomponuje się w całokształt.

Infolinia

sklep@ilazienki24.pl
512 832 488
Infolinia czynna:
pon-pt: 8:00 - 17:00
sobota: 8:00 - 13:00

Oferta specjalna