Kontakt

sklep@ilazienki24.pl
512 832 488
Infolinia czynna:
pon-pt: 8:00 - 17:00
sobota: 8:00 - 13:00
Formularz kontaktowy 24h

Produktów w Koszyku: 0
Razem: 0.00 zł
7360 zaufanych opinii
Szybka dostawa
Skuteczność zamówień
Formsa Design Exclusive Designe Mozaiki - Promocja

Płytki łazienkowe Ceramika Paradyż

Płytki Łazienkowe

Nowoczesna czy klasyczna, bazująca na stylowej prostocie lub luksusowym przepychu? Każdy pomysł na aranżację łazienki jest możliwy do zrealizowania dzięki propozycjom producenta płytek łazienkowych Paradyż. Firma od wielu lat cieszy się popularnością klientów i udostępnia Państwu najbogatszą na polskim rynku ofertę bazującą na różnorodnych kolorach, wzorach i stylach aranżacji. To światowy design w polskim wykonaniu, który umożliwi stworzenie nawet najbardziej fantazyjnego wystroju wnętrza łazienki.

Płytki łazienkowe Paradyż dają możliwość zaprojektowania zarówno jasnych pastelowych aranżacji, jak i mocnych, wyrazistych wnętrz w zależności od pomysłu i preferencji Klienta. Nasza oferta jest w stanie pomóc w realizacji wszelkich koncepcji projektowych.

Najwyższa jakość w dobrej cenie – płytki łazienkowe Paradyż

Ekskluzywne płytki łazienkowe Paradyż wyróżniają się ciekawym, bogatym wzornictwem elementów dekoracyjnych. Są w stanie stworzyć wyjątkową atmosferę w każdej łazience. Płytki o wzorach inspirowanych motywami roślinnymi, głównie kwiatowymi, wnoszą do wnętrza powiew klasycznego piękna i elegancji, zaś nowoczesne desenie pozwalają na futurystyczny design. Nasza oferta płytek łazienkowych umożliwia stworzenie najbardziej wyszukanego wnętrza, które zadowoli Klientów o najwyższych wymaganiach. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą płytek w naszym sklepie internetowym.

Uniwersalna glazura łazienkowa

Glazura łazienkowa pochodząca od firmy Paradyż doskonale wpisuje się w klimat każdego wnętrza – zarówno to nowoczesne i minimalistyczne, jak to to bardziej klasyczne. Ogromną zaletą tych płytek łazienkowych jest to, że mogą posłużyć jako element aranżacyjny do prywatnych wnętrz mieszkalnych, jak i do pomieszczeń komercyjnych. Glazura łazienkowa wykorzystywana w hotelach jest bowiem narażona na pęknięcia, rysy czy nawet odklejanie. Aby uniknąć tego typu problemów, warto wybierać kafelki, wysokiej jakości, które są odporne nawet na bardzo intensywne użytkowanie tak specyficznego wnętrza. 


Infolinia

sklep@ilazienki24.pl
512 832 488
Infolinia czynna:
pon-pt: 8:00 - 17:00
sobota: 8:00 - 13:00

Oferta specjalna